"Projekt modowy, wywiad, zbiórka na rzecz protezy czyli życie na pełnej fali."

Tydzień temu miałam okazję wziąć udział w projekcie o którym już wspominałam ostatnio w moim wpisie. Główne założenie jest takie aby przedstawić kobiety niepełnosprawne w innym świetle. Wskazać na atuty i pokazać, że niepełnosprawność wcale nie ujmuje kobiecości. Założenie projektu bardzo mi się spodobało, jestem w fazie „rozkwitu” więc tym bardziej chciałam wziąć w nim udział. To było wspaniałe doświadczenie. Na chwilę zamieniłam się w modelkę. Miałam zrobiony profesjonalny makijaż, zostałam pięknie ubrana i zrobiono mi wspaniałe zdjęcia. Co prawda na razie ich jeszcze nie dostałam, mam tylko kilka swoich. Zrobionych za pomocą aparatu fotograficznego z telefonu. Myślę, że to kwestia czasu i już niebawem będę mogłam się z Wami nimi podzielić. To było nowe doświadczenie, ponieważ miałam okazję pozować w galerii handlowej, w której jest duże skupisko osób. Ja stroniłam od ludzi, nie chciałam zwracać na siebie uwagi ale sytuacja trochę mnie do tego zmusiła. Oczywiście nic nie było robione przeciwko mnie. Moje zdanie było uwzględnione w tym. Pomyślałam sobie, że muszę przecież przełamywać jakieś swoje małe lęki więc zgodziłam się na sesję "w centrum". To była dobra decyzja. Czułam się trochę jak gwiazda. To jak wyglądałam gdy zobaczyłam się w lustrze utwierdziło mnie w przekonaniu, że naprawdę niezła ze mnie laska. Pomyślałam sobie, że nie ma potrzeby się chować. Tylko robić swoje, poszukiwać czegoś nowego i przełamywać swoje bariery, które mamy tylko w głowach. Wyjazd do Poznania wspominam bardzo pozytywnie i z niecierpliwością czekam na wyniki tej współpracy. Ostatnio w moim wpisie wspominałam o braku energii i przemęczeniu związanym z natłokiem spraw i obowiązków. Dałam sobie czas. Udało się, zmobilizowałam się tez do działania i załatwiłam te sprawy, które trochę mi ciążyły. Jestem już na dobrej drodze co bardzo mnie cieszy. Teraz czas majówki, czyli moment wypoczynku i relaksu. Dobrze to wykorzystaj. Doceń piękną pogodę, rodzinę, przyjaciół. Doceń to co masz i ile możesz osiągnąć. Wczoraj miałam okazję wziąć udział w krótkim wywiadzie, w którym opowiedziałam kilka słów o sobie (wywiad). Zachęcając jednocześnie do udziału we Wrocławskim Biegu Akademickim, z którego środki będą przekazane na zakup mojej protezy. Spotkałam wspaniałych, młodych ludzi, którzy zamiast siedzieć na kanapie i zajadać chipsy postanowili biegać i robić jednocześnie coś dobrego dla innych. To oni są ambasadorami tegorocznego biegu. Iwa i Grzesiek biegają razem i już za 3 miesiące biorą ślub. Pokazują, że można mieć wspólną pasję, która łączy i sprawia, że korzystają z życia w pełni co daje im niesamowite poczucie szczęścia. Zachęcam do odwiedzania ich na facebooku, może i oni Was zainspirują do działania. Znajdziesz ich tutaj → Para Fit 
Zachęcam również do wzięcia udziału we Wrocławskim Biegu Akademickim → Wroclawski Bieg Akademicki
Gdzie można się jeszcze zapisać i spróbować swoich sił ale jednocześnie pomóc mi. ;)
Na "zrzutka.pl" → ZRZUTKA NA PROTEZĘ trwa też zbiórka na rzecz mojej protezy więc zachęcam Was do pomocy może i w taki sposób. Nie chce nikogo do niczego zmuszać więc jeśli ktoś ma ochotę trochę mnie wesprzeć to będzie mi bardzo miło. Korzystajcie z uroków wiosny i cieszcie się sobą. Odpocznijcie, nabierzcie sił i z podniesioną głową realizujcie swoje cele.
Do zobaczenia! 

Zdjęcie z planu sesji zdjęciowej.Komentarze

  1. Pewnie, że niezła z Ciebie laska! Miło nam było Ciebie poznać, dziękujemy za wspomnienie o nas, ja aż się wzruszyłam jak o nas napisałaś :) Pozdrawiamy ciepło!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Cieszę się, że wywołałam w Was pozytywne emocje 😊 Pozdrawiam! 😘

      Usuń

Prześlij komentarz